• Idzie lasem Pani Jesień, jarzębinę w koszu niesie…

      23 września 2021 r. rozpoczęła swe panowanie JESIEŃ.

      Od samego rana wszędzie było o tym głośno! Pani Jesień szła polem, lasem… i zajrzała ciekawie do naszej szkoły.

      Przeszła po korytarzach, zaglądnęła do sekretariatu. Przywitała się z Dyrekcją szkoły

      i nauczycielami. Zatańczyła z uczniami. Zatrzymała się przy jesiennej dekoracji na parterze. Zerknęła co robią przedszkolaki w swoich salach. Pani Jesień rozdawała prezenty – szyszki, orzechy, dynie i wizytówki.

     • XXXI Małopolski Zlot Szlakami Walk Partyzanckich na Suchej Polanie

      Małopolski Zlot Szlakami Walk Partyzanckich odbywa się w miejscu, w którym 3 września 1944 r., podczas mszy świętej, został poświęcony sztandar Obwodu Armii Krajowej „Murawa”. Niemcy zaatakowali zgrupowanie w dniu 12 września 1944 r. Bitwa pod Łysiną została wygrana przez Partyzantów, jednak Niemcy zemścili się paląc oraz mordując mieszkańców wsi Wiśniowej

     • Spotkanie z rodzicami

      15 wrzesień 2021 r. to dzień pierwszego w tym roku szkolego zebrania z Rodzicami. Podczas spotkania zebrani Rodzice mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności wychowawcze poprzez skorzystanie z udostępnionych przez szkołę materiałów profilaktycznych oraz ulotek informacyjnych.

      W środowe popołudnie można było pogłębić swoją wiedzę w zakresie: szczepień przeciwko Covid – 19, przemocy, narkotyków oraz substancji psychotropowych – czyli tzw.: “dopalaczy” czy alkoholu.

     • Dbamy o bezpieczeństwo.

      15 września 2021 r. nasza szkoła kolejny raz gościła sierż sztab. Agnieszkę Budę – Zembol

      z Komisariatu Policji w Dobczycach. Tym razem Pani dzielnicowa spotkała się z uczniami klas 4-8.

      Podczas spotkania przypomniała przepisy ruchu drogowego obowiązujące pieszego. Omówiła prawa i obowiązki pieszego w kontekście zmienionych niedawno przepisów “Kodeksu Ruchu Drogowego”. Uczniowie zostali przez Panią sierżant pouczeni o potrzebie noszenia “odblasków”. Pani dzielnicowa przypomniała także zasady bezpiecznego poruszania się rowerem oraz hulajnogą. Dużym zainteresowaniem uczniów okazał się temat związany z quadami.

     • UWAGA - KURS !!!

      Placówka Terenowa KRUS w Myślenicach informuje, że po raz trzeci odbywa się kurs e-learningowy pt.: “Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.

      Dla uczniów, którzy wykonają kurs, przewidziano losowanie hulajnóg.

      Kurs skierowany jest do dzieci, których przynajmniej jeden rodzic/opiekun prawny jest ubezpieczony w KRUS.

     • “Bezpieczeństwo najważniejsze!”

      9 września nasza szkoła gościła sierż sztab. Agnieszkę Budę – Zembol z Komisariatu Policji w Dobczycach. Pani sierżant znana jest jako dzielnicowa gminy Wiśniowa.

      W czwartkowy ranek spotkała się z najmłodszymi uczniami naszej szkoły, by przypomnieć

      o podstawowych zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych. Omówione zostały obowiązki pieszego, który chce bezpiecznie przejść przez jezdnię na pasach – czyli popularnej “zebrze” oraz na przejściu dla pieszych sterowanym światłami.

  • Partnerzy

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Wtorek 28.09.2021
  • liczba odwiedzin: 2755445