• KALENDARIUM IMPREZ I UROCZYSTOŚĆI

      Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi , rok szk.  2017/18

       

      Lp.

      Data

      Rodzaj imprezy

      Osoby odpowiedzialne

      Uwagi

      1.

      4 IX

      Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

      dyrekcja

       

      2.

      9 IX

      Udział w Uroczystościach Partyzanckich na Suchej Polanie

      mgr I. Bubula

       

      3.

      17 IX

      Małopolski Rajd im. prof. Henryka Leśniaka na Kudłaczach

      mgr I.Bubula,  mgr U.Bajer            mgr J.Dudzik

       

      4.

      18 IX

       

       

       

      Obchody  Rocznicy Pacyfikacji Wiśniowej i Lipnika

      XXXIV Sztafeta Szlakiem Walk Partyzantów AK i BCh

       

       

      mgr M.Wójtowiec,mgr I. Bubula                  mgr E.Muta  , dr A.Bubula,     mgr D. Pazdur, mgr T. Lichoń

      I miejsce Szkoła Podstawowa

      II miejsce gimnazjum

      5.

      20 IX

      Zebranie z rodzicami, wybory Rady Rodziców

      Dyrekcja, wychowawcy

       

       

      6.

      3 X

      Powiatowe Igrzyska w biegach sztafetowych w Myślenicach

      dr A.Bubula, mgr E.Muta

      III miejsce dziewczęta SP

      III miejsce chłopcy SP

      III miejsce dziewczęta gimnazjum

      VI miejsce chłopcy gimnazjum

      7.

      10 X

      Dyktando Niepodległościowe –etap szkolny

      poloniści

       

      8.

      10 X

      Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej dziewcząt

      mgr M.Wójtowiec

      V miejsce

      9.

      12X

      Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej chłopców

      Mgr E.Muta

      III miejsce

      10.

      12 X

      Wojewódzkie Mistrzostwa LZS w biegach przełajowych

      dr A. Bubula

      IIIm. E. Stasiak 6a

      11.

      13 X

      Akademia i spotkanie z emerytami i pracownikami szkoły z okazji Święta KEN

      Dyrekcja, Rada Rodziców, SU

       

      12.

      14 X

      XXII Bieg im. B.Włosika w Nowej Hucie

      mgr M.Wójtowiec,  mgr E.Muta,    dr A.Bubula

      I miejsce w punktacji szkół,                      

      13.

      24 X

      Powiatowy bieg Memoriałowy im. T. Stoszka w Myślenicach

      dr A. Bubula

      Im. I. Dudzik IIb, Im. Ł. Murzyn IIIb

      IIm. I. Banach 7b, IIm. M. Iszczuk IIIb

      14.

      20 X

      Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym

      dr A. Bubula,

      mgr T. Lichoń,

      I miejsce drużynowo chłopcy, indywidualnie; I m. G. Bajer 4a                     IIm. G. Chlipała 6b,                                        III miejsce drużynowo dziewczęta, indywidualnie: IIm E. Bajer 6b

      15.

      26 X

      Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

      mgr E.Muta,                            mgr M. Wójtowiec

      I miejsce drużynowo chłopcy, indywidualnie; IVm M. Kus 7a ,            V m. K. Kowal IIb                                                     V miejsce drużynowo dziewczęta,

       

      16.

      30 X

      Rejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej halowej-dziewcząt

      dr A. Bubula

       

      II miejsce

      17.

      31 X

      Rejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej halowej-chłopców

      mgr T. Lichoń

      III miejsce

      18.

      3 IX

      Akcja profilaktyczna „NO-PROMIL-NO- PROBLEM”

      Pedagodzy, mgr E. Konieczna

       

      19.

      7 XI

      Dyktando Niepodległościowe- etap wojewódzki

      mgr A. Suruło

      Katarzyna Stalmach IIb-laureatka

      20.

      9 XI

      Etap szkolny Konkursu Historycznego

      mgr U. Bajer

       

      21.

      13 XI

      Międzygminny Konkurs Matematyczny w Myślenicach

      mgr B. Matusiak

      mgr J. Kowal

       

      21.

      14 XI

      Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce –dziewcz.

      mgr M. Wójtowiec

      I miejsce –awans do rejonu

      22.

      15 XI

       

      15 XI

      Wywiadówka śródsemestralna

       

      Etap szkolny Konkursu Języka Angielskiego dla gimn.

      Dyrekcja, wychowawcy

       

      mgr B. Słoboda-Kasza

      mgr P. Dominik

       

      23.

      16 XI

       

       

      16 XI

      Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce –chłopcy

       

      Etap szkolny konkursu geograficznego

      mgr E. Muta

       

       

      mgr I. Bubula

      III miejsce

      24.

      17 XI

       

       

      17 XI

      Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego im. A. Ruska w Myślenicach

       

       

      Konkurs Biblijny dla szkół podstawowych- etap szkolny

      mgr E. Muta

       

       

       

      ks. S. Figura

      IIm. E. Bajer 5b, IIIm.E. Węgrzyn 5b

      IIm.M. Kus 6a, IIIm. G. Chlipała 5b

       

       

      A.Chlipała 7a, N. Furman 7a                         A. Obajtek 7b, R. Tokarz 7b,                         A. Murzyn 6a, J. Szczechowicz 5c,          J. Piwowarczyk 6b – awans do rejonu

       

      25.

      21 XI

      Etap szkolny konkursu matematycznego- gimn.

      mgr J. Kowal,                         mgr B. Matusiak

       

       

      26.

      22 XI

      Etap szkolny małopolskiego konkursu języka polskiego- gimn.

      mgr A. Suruło

      mgr K.Ćwierz

      K. Stalmach-awans do rejonu

      27.

      23 XI

      Etap szkolny konkursu humanistycznego SP

       

      poloniści

       

      28.

      27 XI

      Etap szkolny konkursu matematycznego

      mgr J. Kowal,                         mgr B. Matusiak

       

      29.

      30 XI

      Konkurs Biblijny dla klas gimn. - etap szkolny

       

      ks. S. Figura

       

      30.

      3 XII

      Gminny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

      mgr D. Pazdur

      Im.E. Bajer 5b, IIm.E. Węgrzyn 5b

      Im G. Chlipała 5b,  Im. G. Bajer 3a,       IIIm. M. Kus 6a

      31.

      6 XII

      Mikołajkowy Turniej LZS w Piłce Nożnej Halowej w Raciechowicach

       

      III miejsce

      32.

      12 XII

      Powiatowe Igrzyska Dzieci w Koszykówce –dziewcz.

       

      dr A. Bubula

      III miejsce w powiecie

      33.

      14 XII

      Powiatowe Igrzyska Dzieci w Koszykówce –chłopcy

       

      Mgr T. Lichoń

      IV miejsce

      34.

      22 XII

      Jasełka i wigilie klasowe

      Klasy V SP z wychowawcami

       

      35.

      4 I

      Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego w Nowym Targu Igrzyska Dzieci –ind.

      dr A. Bubula

      Awans do województwa: 5m.E. Bajer 6b,  6m.G. Chlipała 6b, 5m.G. Bajer 4b

      36.

      5 I

      Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego w Nowym Targu Igrzyska Młodzieży Szkolnej-drużynowe

      mgr T. Lichoń

      4m. M. Kus 7a – awans do województwa

      11m. K. Kowal IIb

      37.

      9 I

      Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego w Nowym Targu Igrzyska Dzieci drużynowe

      dr A. Bubula

      I miejsce drużynowo: G. Chlipała 6b i              G. Bajer 4b –awans do województwa

      38.

      18 I

      Gminny Przegląd Jasełek i Grup Kolędniczych

      Klasy V SP z wychowawcami

       

      39.

      11 I

      I Małopolska Liga w Narciarstwie Biegowym w Obidowej

      dr A. Bubula

      mgr E. Muta

       

      III m. K. Dróżdż 7b, II miejsce               M. Bajer IIIa, VIm E. Kuropatwińska IIIa, IVm. Sz. Woźniczka 7a

      II miejsce w punktacji szkół

      40.

      16 I

      Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek w Sułkowicach

      mgr E. Głowacka

       

      41.

      17 I

      Etap Rejonowy Konkursu Geograficznego

      mgr I. Bubula

      Szymon Twardosz IIIa- awans do województwa

      42.

      17 I

      Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w GOKiS Wiśniowa

      Klasy V SP z wychowawcami

       

      43.

      18 I

      II Małopolska Liga w Narciarstwie Biegowym w  Obidowej

      dr A. Bubula

      mgr E. Muta

       

      IIIm. M.Bajer IIIa, VIIm. M. Hajduk IIIa, VIIIm. E. Kuropatwińska IIIa, Xm. K. Dudzik IIb,  vm. I. Dudzik IIb,

      IVm. Sz. Woźniczka 7a, IXm. O. Rokosz, IVm. K. Dróżdż 7b, IXm. I. Banach 7b

      III miejsce w punktacji szkół

      44.

      30 I

      Etap Wojewódzki dyktanda ortograficznego „Kaktus” w Krakowie

      M. Pazdur, mgr J. Bednarczyk

      Karolina Paździor 3a,                             Julia Grabowska 3c

      45.

      30 I

      III Małopolska Liga w Narciarstwie Biegowym w Obidowej” Mały Bieg Podhalański”

      dr A. Bubula

      mgr E. Muta

       

      IIIm. M.Bajer IIIa, VIIIm. M. Hajduk IIIa, VIm. E. Kuropatwińska IIIa,              IXm. K. Dudzik IIb,  Vm. I. Dudzik IIb,

      IVm. Sz. Woźniczka 7a, IVm. K. Dróżdż 7b, VIIm. I. Banach 7b

      II miejsce w punktacji szkół

      46.

      8 II

      III Małopolska Liga w Narciarstwie Biegowym w Białce Tatrzańskiej

      dr A. Bubula

      II m-ce punktacja szkół

      47.

      27 II

      Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewczęta

      mgr M. Wójtowiec

      III miejsce

      48.

      1 III

      Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej-chł.

      mgr E. Muta

      V miejsce

      49.

      1 III

      Finał Wojewódzkiego dyktanda ortograficznego „Kaktus” w Krakowie

      M. Pazdur

      Karolina Paździor 3a

      50.

      2 III

      Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego w w Nowym Targu

      mgr E. Muta

      II miejsce M. Kus7a, F. Trzepaczka IIb

      Awans do województwa

      51.

      12 III

      „Rekonstrukcja’- pokaz upamiętniający 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości

      nauczyciele historii

      Wszyscy uczniowie

      52.

      13 III

      Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich w Białce Tatrzańskiej- klasyk

      dr A. Bubula

      mgr E. Muta

       

      III m. K. Dróżdż 7b,

      Vm. M.Bajer IIIa

      53.

      14 III

      Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich w Białce Tatrzańskiej-łyżwa

      dr A. Bubula

      mgr E. Muta

       

      Vm. M.Bajer IIIa

      54.

      21 III

      XII Memoriał im. Kazimierza Bubuli w Białce Tatrzańskiej

      dr A. Bubula

      mgr E. Muta

       

      I m. K. Dróżdż 7b, Vm. M. Bajer IIIa, IVm. I. Dudzik IIb

      II miejsce drużynowo

      55.

      23 III

      Etap szkolny Konkursu Pierwszej Pomocy

      mgr E. Konieczna

       

      56.

      27 III

      Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego w Waksmundzie-Igrzyska Dzieci

      Nauczyciele w-f

      III miejsce drużynowo G. Bajer 4a, G. Chlipała 6b

      57.

      23 III

      „Krakowska Matematyka”-                    etap wojewódzki

      Nauczyciele matematyki

       

      58.

      5 IV

      Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego w Limanowej-Igrzyska Młodzieży Szkolnej

      mgr E. Muta

      X miejsce

      59.

      9 IV

      Finał Wojewódzki turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion”U-8 dziewczęta

      dr A. Bubula

      IV miejsce

      60.

      10 IV

      Finał Wojewódzki turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion”U-8 chłopcy

      mgr T. Lichoń

       

      61.

      12 IV

      Gminny Turniej BRD

      mgr E. Konieczna,                   dr. A. Bubula, mgr D. Pazdur

      I miejsce SP

      I miejsce Gimnazjum

      62.

      17 IV

      XII Memoriał  im. Andrzeja Grubby w tenisie stołowym

      nauczyciele w-f

      III miejsce w województwie: E. Bajer 6b, G. Bajer 4a, G. Chlipała 6b

      63.

      18,19,29 IV

      Egzaminy gimnazjalne

      dyrekcja

       

      64.

      26 IV

      Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej i tenisie stołowym

      mgr E. Muta

      I miejsce: F.Trzepaczka IIb, M. Kus 7a- tenis stołowy

      I miejsce siatkówka: M. Iszczuk, IIIb,          A. Głąb, IIIa, Ł. Murzyn IIIb

      65.

      26 IV

      Powiatowy Turniej BRD

      mgr E. Konieczna                  

       

      66.

      27 IV

      Międzygminny Konkurs Języka Angielskiego I etap

      dyrektor, nauczyciele                 języka  angielskiego

      Awans do finału: K. Marek IIIb,               M. Szymoniak IIIa

      67.

      4 V

      V Młodzieżowy Rajd „Beskidzkie Wyspy’

      mgr I. Bubula, mgr. J.Trychta, mgr A. Rokosz, mgr T. Lichoń

      Im. G. Rokosz 4c- piosenka turystyczna,

      IIIm. Zespół  muzyczny„Novi”

      IIm. trójbój turystyczny: Agata Obajtek 7b, Adam Chlipała 7a, Szymon Woźniczka 7a, Kamil Dudzik II b, Ksawery Kowal II b.

       Konkurs wiedzy o Beskidzie Wyspowym:   I m. I. Dudzik II b, II m. N. Drab III a,      III m.S. Bonder  II b.

      68.

      8 V

      Gminny Konkurs Pięknego Czytania

      poloniści

       

       

      10 V

      Powiatowe Drużynowe Igrzyska w biegach przełajowych

      Nauczyciele w-f

      I miejsce drużyna chłopców kl.5-6

      II m. drużyna dziewcząt kl. 5-6

      IIIm. drużyna dziewcząt kl.7 i gimn.

      69.

      11 V

      Międzygminny Konkurs Języka Angielskiego II etap

      dyrektor, nauczyciele                 języka  angielskiego

      Vm. M. Szymoniak IIIa,                      VIIIm. K. Marek IIIb

      70.

      14 V

      Święto Szkoły- Dzień Patrona

      SU, dyrekcja

       

      71.

      15 V

      Powiatowa Gimnazjada w piłce nożnej

      mgr E. Muta

      IV miejsce

      72.

      16 V

      Gminny Konkurs Ortograficzny klas trzecich SP w SP Wiśniowa

      mgr B. Kuchnia

      II miejsce K. Paździor 3a, IIIm J. Grabowska 3c, IVm. E. Matuszek 3b,

      Vm. D. Urbaniak 3c

      73.

      25 V

      Gminny Konkurs Piosenki Religijnej w Węglówce

      mgr E. Głowacka

      II miejsce

      74.

      26 V

      Zlot Turystyczny Na Kudłaczach

      mgr I. Bubula, mgr U. Bajer, mgr J. Dudzik

       

      75.

      28 V

      Biegi przełajowe im. T. Stoszka w Myślenicach

      Nauczyciele w-f

      Im I. Dudzik IIb, IIm. K. Dróżdż 7b, IIIm. I. Banach 7b,

      Im. G. Kowal 7a, IIm.Ł. Murzyn IIIb, IIIm. F. Trzepaczka IIb

      76.

      29 V

      Powiatowa  Gimnazjada  w Siatkówce Plażowej Chłopców

      mgr E. Muta

      I miejsce: M. Iszczuk, Ł. Murzyn IIIb, A.Głąb IIIa- awans do rejonu

      77.

      30 V

      Gminny Konkurs Języka Angielskiego kl. 3 SP

      angliści

      Im. Karolina Paździor 3a,                      IIm. Michał Dróżdż 3d,                             IIIm. Eryk Matuszek 3c

      78.

      5 VI

      Spotkanie profilaktyczne z Ratownikami Wodnymi z Myślenickiego Oddziału Ratownictwa Wodnego Rzeczpospolitej

      pedagog

       

      79.

      6 VI

      Spotkanie profilaktyczne z policjantem „ Bezpieczni w wakacje”

      pedagog

       

      80.

      7 VI

      Rejonowa Gimnazjada  w Siatkówce Plażowej Chłopców

      mgr E. Muta

      I miejsce: M. Iszczuk, Ł. Murzyn IIIb, A.Głąb IIIa- awans do finałów wojewódzkich

      81.

      8 VI

      Powiatowy Konkurs Historyczny                       „Józef Piłsudski i jego rola w odzyskaniu niepodległości”. 

      mgr Z. Pilch, mgr U. Bajer

      I m. Natalia Furman 7a,                 wyróżnienie Katarzyna Stalmach IIb

      82.

      13 VI

      Gminny Konkurs Matematyczny kl.3 SP w Węglówce

      mgr J. Bednarczyk

      mgr J. Pilch

      Im. Adrian Łabędź 3c, IIIm. Kacper Matusiak 3c, Klaudia Rokosz 3b

      83.

      15-17 VI

      XII Memoriał  im. Andrzeja Grubby w tenisie stołowym etap ogólnopolski w Sopocie

      nauczyciele w-f

      Emilia Bajer 6b, Grzegorz Bajer 4a,

      Grzegorz Chlipała 6b

      84.

      15 VI

      Wojewódzka  Gimnazjada  w Siatkówce Plażowej Chłopców

      mgr E. Muta

       IIm.M. Iszczuk, Ł. Murzyn IIIb, A.Głąb IIIa –awans do mistrzostw ogólnopolskich

      85.

      18-19 VI

      Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej w Strzelinie

      mgr E. Muta

      IX miejsce w Polsce

      86.

      19 VI

      Podsumowanie konkursów przedmiotowych, artystycznych i sportowych

      Dyrekcja, Rada Rodziców

       

      87.

      20 VI

      Dzień Sportu dla klas 1-3SP

      dr A. Bubula

      mgr T. Lichoń

       

      88.

      22 VI

      Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18

      Dyrekcja .Rada Rodziców

       

  •            

    KALENDARIUM IMPREZ I  UROCZYSTOŚĆI 

    W Zespole Placówek Oświatowych w Wiśniowej

     w roku szkolnym 2016/2017

                                                                                                  Szkoła Podstawowa

    Lp.

    Data

    Rodzaj imprezy

    Osoby odpowiedzialne

    Uwagi

    1.

    1 IX

    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

    dyrekcja

     

    2.

    9 IX

    Udział w Uroczystościach Partyzanckich na Suchej Polanie

    mgr I. Bubula

     

    3.

    10 IX

    Małopolski Rajd im. prof. Henryka Leśniaka na Kudłaczach

    mgr I.Bubula,  mgr U.Bajer            mgr J.Dudzik

     

    4.

    12 IX

    Zebranie z rodzicami, wybory Rady Rodziców

    Dyrekcja, wychowawcy

     

     

    5.

    18 IX

     

     

     

    Obchody 72 Rocznicy Pacyfikacji Wiśniowej i Lipnika   

    XXXIII Sztafeta Szlakiem Walk AK i BCh                      

     

    Dyrekcja, SU, nauczyciele ,      mgr M. Tomera

     mgr M.Wójtowiec,mgr I. Bubula                  mgr E.Muta  , dr A.Bubula,     mgr D. Pazdur, T. Załubski

     

     

     

    I miejsce reprezentacja SP Wiśniowa

     

    6.

    28 IX

    Powiatowa Gimnazjada w biegach sztafetowych w Myślenicach

    dr A.Bubula, mgr E.Muta

    II miejsce reprezentacja dziewcząt SP

    III miejsce reprezentacja chłopców SP

    7.

    4 X

    Powiatowe Igrzyska w piłce nożnej halowej dziewcząt

    dr A.Bubula

    I miejsce i awans do rejonu SP Wiśniowa

    8.

    6 X

    Powiatowe Igrzyska w piłce nożnej halowej chłopców

    T. Załubski

    V miejsce

    9.

    6 X

    „Nasze zdrowie i życie w naszych rękach”-spektakl i pogadanka dotycząca bezpieczeństwa dla klas 1-3 SP

    mgr M.Tomera, mgr B. Stasiak

     

    10.

    7 X

    Spotkanie profilaktyczne z przedstawicielem KPP w Myślenicach „Cyber przemoc i inne zagrożenia bezpieczeństwa  dzieci i młodzieży oraz odpowiedzialność karna  nieletnich”

    pedagog

     

    11.

    8 X

    XXI Bieg im. B.Włosika w Nowej Hucie

    mgr M.Wójtowiec,  mgr E.Muta,    dr A.Bubula 

    I miejsce w punktacji szkół,                       Vm. K.Dróżdż 6b,  I.Banach 6b,            VIIm. A. Paździo 5b     

    12.

    10 X

    Spotkanie profilaktyczne dla klas 1-3 SP „Stop Azbestowi”

    Nauczyciele 1-3

     

    13.

    13 X

    Akademia i spotkanie z emerytami i pracownikami szkoły z okazji Święta KEN

    Dyrekcja, Rada Rodziców, SU

     

    14.

    20 X

    Powiatowe Igrzyska w tenisie stołowym

    mgr E. Muta

    I miejsce drużynowo chłopcy, indywidualnie; II m. M.Kus 6a,                 III. G.Chlipała 5b, IVm. G. Bajer 3a     III miejsce drużynowo dziewczęta, indywidualnie:Vm E. Bajer 5b

    15.

    21 X

    Akcja profilaktyczna „NO-PROMIL-NO- PROBLEM”

    Pedagodzy, mgr E. Konieczna

     

    16.

    24 X

    Bieg im. T. Stoszka w Myślenicach

    dr A. Bubula

    Im I. Banach 6b, Im. E.Stasiak 5a

    17.

    4 XI

    Rejonowe Igrzyska w Piłce Nożnej halowej-dziewcząt

    dr A. Bubula

    T. Załubski

    II miejsce

    18.

    7 XI

    Etap Szkolny Konkursu Humanistycznego

    poloniści

     

    19.

    9 XI

    Wojewódzki „Turniej Orła Białego” w piłce nożnej halowej

    T. Załubski

    III miejsce

    20.

    18 XI

    Powiatowe Igrzyska Grup Tanecznych Cheerleders

    dr A. Bubula

    I miejsce –awans do województwa

    21.

    21 XI

    Powiatowt Turniej Tenisa Stołowego im. A. Ruska w Myślenicach

    mgr E. Muta

    IIm. E. Bajer 5b, IIIm.E. Węgrzyn 5b

    IIm.M. Kus 6a, IIIm. G. Chlipała 5b

    22.

    24 XI

    Krakowska Matematyka

    matematycy

     

    23.

    28 XI

    Wojewódzkie Igrzyska Grup Tanecznych Cheerladers w Gnojniku

    dr A. Bubula

    VII miejsce w województwie

    24.

    3 XII

    Gminny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

    mgr D. Pazdur

    Im.E.Bajer 5b, IIm.E.Węgrzyn 5b

    Im G. Chlipała 5b,  Im. G. Bajer 3a,       IIIm. M. Kus 6a

    25.

    6 XII

    Mikołajkowy Turniej LZS w Piłce Nożnej Halowej w Raciechowicach

    T.Załubski

    III miejsce

    26.

    12 XII

    Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej dziewcząt U-10

    dr A.Bubula

    I miejsce

    27.

    15 XII

    Powiatowe Igrzyska w Koszykówce -chłopcy

    T.Załubski

    V miejsce

    28.

    22 XII

    Jasełka i wigilie klasowe

    Klasy V SP z wychowawcami

     

    30.

    2 I 2017

    I Małopolska Liga w Narciarstwie Biegowym w Ptaszkowej

    dr A. Bubula

     mgr E. Muta

     

    I m. K.Dróżdż VIb, VIm. I.Banach VIb

    V miejsce w punktacji szkół

    31.

    4 I

    Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego w Nowym Targu

    dr A. Bubula

    Awans do województwa: E. Bajer 5b, G.Chlipała 5b, G.Bajer 3b

    32.

    11.I

    II Małopolska Liga w Narciarstwie Biegowym w Zakopanym

    dr A. Bubula

    T.Załubski

     

    I m. K.Dróżdż VIb,

    33.

    18 I

    Gminny Przegląd Jasełek i Grup Kolędniczych

    Klasy V SP z wychowawcami

     

    34.

    18 I

    III Małopolska Liga w Narciarstwie Biegowym w Ptaszkowej

    dr A. Bubula

     mgr E. Muta

     

    I m. K.Dróżdż VIb, VI miejsce w punktacji szkół

    35.

    18 I

    Etap Rejonowy Konkursu Języka Angielskiego

    angliści

    M. Krężelok, N. Furman, T. Woś

    36.

    26 I

    Zabawa Karnawałowa

    Rada Rodziców