Aniołowie: Zofia Łabędź, Kinga Jaśkowiec, Eryk Matuszek, Oliwia Urbanik,

Uczniowie: Zuzanna Kowal, Wiktoria Przechrzta, Anna Lenart, Oliwia

Przechrzta, Dawid Tokarz, Kami Kus, Karol Rzońca, Tomasz Jamróz

Reżyser: Marzena Tomera

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy realizacji spektaklu! Pani mgr Elżbiecie Głowackiej za nastrojowy podkład muzyczny, panu mgr Konradowi Ligęzowskiemu za nagłośnienie. Panu dyrektorowi mgr Krzysztofowi Głowackiemu za filmowanie i robienie zdjęć podczas spektaklu. Wspaniałym uczniom, którzy pomagali przy aranżacji scenografii, a po spektaklu przy demontażu.

• Grzegorz Bajer i Grzegorz Chlipała brązowymi medalistami Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym.

•

Dnia 27 marca w Nowym targu odbył się finał wojewódzki w  drużynowym tenisie stołowym. Nasza reprezentacja w składzie Grzegorz Bajer i Grzegorz Chlipała wywalczyła  brązowy medal. To ogromny sukces. Gratulacje chłopcy!!!

Dwa dni wcześniej w Waksmundzie odbył się finał wojewódzki w grze pojedynczej, gdzie Emilia Bajer  zajęła7 lokatę, Grzegorz Bajer 9 miejsce a Grzegorz Chlipała 17.

• Drugie miejsce dla naszej szkoły w Memoriale im. Kazimierza Bubuli

• W środę 21 marca w ramach Małopolskiej Ligi w Biegach Narciarskich odbył się kontynuowany  już od kilkunastu lat Memoriał im. Kazimierza Bubuli – byłego nauczyciela Szkoły Podstawowej w Wiśniowej i trenera narciarstwa biegowego. Zawody zostały rozegrane na trasach w Białce Tatarzańskiej i zgromadziły ok. 300 zawodników. Nasza szkoła w kategorii 2002-2004 zdobyła w punktacji generalnej drugie miejsce, tym samym  umocniła się na tej pozycji w punktacji końcowej całej ligi.

Najlepiej z naszych reprezentantów zaprezentowała się   Kinga Dróżdż, która zdobyła  złoty medal w  swoim roczniku.  Pozostali uczniowie zajęli odpowiednio: Małgorzata Bajer – 5 miejsce, Ewa Kuropatwińska – 6 miejsce, Martyna Hajduk – 8 miejsce, Kamil Dudzik – 8 miejsce, Ksawery Kowal  -13 miejsce, Izabela Dudzik – 4 miejsce, Sandra Bonder – 13 miejsce, Szymon Woźniczka – 4 miejsce, Izabela Banach – 10 miejsce, Agata Obajtek – 19 miejsce, Bartłomiej Banach – 13 miejsce.

W ramach memoriału odbył się również bieg OPEN w którym wystartowało wielu wychowanków pana Kazimierza Bubuli i absolwentów naszej szkoły. W kategorii kobiet zwyciężyła absolwentka naszej szkoły  - Sylwia Jaśkowiec, która w tym roku reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich  w Pjongczang. Drugie miejsce zajęła Urszula Łętocha, a kolejne Weronika Kaleta i Iwona Piekarz. Wszystkie zawodniczki reprezentują klub LKS MARKAM Wiśniowa-Osieczany. W kategorii mężczyzn zwyciężył Mateusz Chowaniak z Kościeliska. Z naszych absolwentów najlepiej zaprezentował się Paweł Bubula zajmując 4 miejsce, Tomasz Garbień – 5 miejsce i Marek Murzyn – 7 miejsce.

Nagrody, puchary, medale i dyplomy wręczali: Wójt Gminy Wiśniowa pan Wiesław Stalmach, Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Wiśniowej – pan Krzysztof Głowacki oraz pani Elżbieta Muta, a także pani Irena Bubula.

• Kinga Dróżdż brązową medalistką Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Biegach Narciarskich!

• W dniach 13-14 marca w Białce Tatrzańskiej odbyły się tzw. ogólnopolskie  szkolne mistrzostwa w biegach narciarskich. Naszą szkołę reprezentowała duża grupa uczniów, która zakwalifikowała się do tych zawodów poprzez uzyskanie wysokich miejsc w  rankingu Małopolskiej Ligi.

Medal brązowy  na 3 km stylem klasycznym zdobyła Kinga Dróżdż, uczennica klasy 7 b. Małgorzata Bajer w kat. rocznik  2002 zdobyła 5 miejsce w biegu stylem klasycznym oraz 5 miejsce na 5 km stylem dowolnym. Bardzo wysokie, bo 4 miejsce na 3 km stylem klasycznym wywalczyła Izabela Dudzik. W biegu techniką łyżwową była 9. Naszą szkołę reprezentowali również Sandra Bonder, Szymon Woźniczka, Izabela Banach,  Ewa Kuropatwińska, Martyna Hajduk i Kamil Dudzik.

• Dwa medale na Mistrzostwach Województwa w biegach narciarskich

• Dnia 8 lutego odbyły się w Białce Tatrzańskiej finały Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Biegach Narciarskich. Nasze uczennice – Izabela Dudzik oraz Kinga Dróżdż zdobyły brązowe medale w  swoich kategoriach wiekowych. Bardzo dobrze zaprezentowali się też pozostali członkowie reprezentacji szkoły, którzy w rezultacie uzyskali trzecie miejsce w klasyfikacji szkół:

Ewa Kuropatwińska – 5 miejsce, Izabela Banach – 6 miejsce, Sandra Bonder – 13 miejsce, Szymon Woźniczka- 6 miejsce, Oskar Rokosz – 12 miejsce.