• Nasi biegacze narciarscy zdobywają trzy puchary na Finałach Wojewódzkich w Biegach Narciarskich!

• W środę 13 lutego odbyła się  kolejna edycja Małopolskiej Ligii w Biegach Narciarskich w Białce Tatrzańskiej. Liga wyjątkowa, gdyż były to również Mistrzostwa Województwa. Nasi zawodnicy spisali się na ... medale i trzy puchary:) Nasze zawodniczki reprezentujące Szkołę Podstawową w Wiśniowej zdobyły 1 miejsce w klasyfikacji generalnej dziewcząt w kat. Igrzysk Młodzieży Szkolnej, a chłopcy drugie. W klasyfikacji ligi szkoła zajęła 2 miejsce za SMS Zakopane. Gratulacje dla wszystkich:):)

Złota drużyna dziewcząt: Izabela Dudzik, Kinga Dróżdż, Sandra Bonder, Izabela Banach, Agata Obajtek, Justyna Dudzik, Edyta Węgrzyn, Alicja Paździo

Srebrna drużyna chłopców: Kamil Dudzik, Szymon Woźniczka, Ksawery Kowal, Konrad Jaśkowiec

Najwyższe wyniki uzyskali: Kinga Dróżdż (złoty medal), Izabela Banach (srebrny medal), Iza Dudzik (4 miejsce po biegu przez kilometr ze złamanym kijem!!), Kamil Dudzik (5), Szymon Woźniczka (5), ,Konrad Jaśkowiec (6), Sandra Bonder (7), Ksawery Kowal (8).

Startowali również: Oliwia Panek, Ksawery Panek, Weronika Okas, Aleksandra Dróżdż, Krzysztof Polak, Łucja Banach, Dawid Rokosz, Milena Knapczyk.

• Grzegorz Bajer brązowym medalistą !

• Na  początku lutego  w Nowym Targu  odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym.  Nasz uczeń – Grzegorz Bajer zdobył trzecie miejsce i  awansował do Finałów Wojewódzkich. Gratulujemy!