• Biegowy sprawdzian przed Sztafetą.

• Pierwsze w tym roku szkolne biegi przełajowe za nami!

W czwartek  10 września przeprowadzono w naszej szkole jesienne biegi przełajowe na dystansie 800 metrów. Zawody rozegrano w czterech kategoriach. Dopisała nie tylko piękna pogoda i fantastyczna atmosfera podczas zawodów, ale przede wszystkim ogromna frekwencja szczególnie w klasach IV-VI. Rywalizację ukończyło  aż 158 zawodników!!! Brawa dla wszystkich uczestników. Najlepsi będą reprezentowali naszą szkołę 18 września podczas Sztafety Szlakiem Walk Partyzantów AK i BCh.

W kategorii dziewcząt rocznik 2008-2010 miejsca pierwszej dziesiątce zajęły:

1. Kowal Magdalena
            2. Banach Łucja
            3. Muta Anna
            4. Hebda Zofia
            5. Kus Anna
            6. Węgrzyn Agata
            7. Rokosz Gabriela
            8. Muta Gabriela
            9. Zając Natalia
            10. Murzyn Milena

W kategorii chłopców rocznik 2008-2010 miejsca pierwszej dziesiątce zajęli:

1. Mistrz Michał
            2. Jamróz Bartosz
            3. Rokosz Łukasz
            4. Muta Michał
            5. Urbaniak Damian
            6. Juras Mateusz
            7. Dominik Patryk
            8. Pąpka Oskar
            9. Rokosz Dawid
            10. Jamróz Michał

W kategorii dziewcząt rocznik 2006-2007 miejsca pierwszej dziesiątce zajęły:

1. Kowal Karolina
            2. Galia Julia
            3. Mazan Wiktoria
            4. Urbaniak Amanda
            5. Dróżdż Zuzanna
            6. Szczechowicz Julia
            7. Błaszczak Grażyna
            8. Kus Natalia
            9. Karpiel Aleksandra
            10. Murzyn Amelia

W kategorii chłopców rocznik 2006-2007 miejsca pierwszej dziesiątce zajęli:

1.   Klikuszewski Karol

1.   Jamróz Tomasz

3.   Murzyn  Kacper

4.   Rokosz Bartłomiej

5.   Pąpka Wiktor

6.   Bajer Grzegorz

7.   Murzyn Grzegorz

8.   Chlipała Jarosław

9.   Dominik Mateusz

10. Rzońca Mateusz

• Ślubowanie pierwszoklasistów.

• Idą pierwszaki, dawne maluchy.

Jeden w drugiego, to same zuchy!

Witajcie Pierwszaki!

Uroczyste przyjęcie 40 uczniów klas pierwszych do grona uczniów Szkoły Podstawowej   im. Władysława Orkana w Wiśniowej odbyło się dn. 9.09.2020 r.  Wychowawcami klas pierwszych są:  kl.1a - Marzena Tomera ,   kl.1b -Beata Stasiak.   W tym roku szkolnym  Ślubowanie i Pasowanie na ucznia odbyło się już we wrześniu. Uroczystość miała miejsce na sali gimnastycznej,  z zachowaniem obowiązujących w szkole zasad i procedur bezpieczeństwa.  Pierwszoklasiści stanęli na wysokości zadania – bardzo dojrzale i z powagą recytowali wiersze. Ubrani w stroje galowe wobec dyrekcji szkoły, wychowawców i rodziców uroczyście ślubowali:

„ Ślubujemy  dbać o dobre imię naszej szkoły.

Swą nauką i zachowaniem  sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Przestrzegać porządku i czystości.

Szanować pracowników szkoły, koleżanki i kolegów.”

Każdy uczeń na pewno zapamięta chwilę, w której Pan Dyrektor Krzysztof Głowacki wielkim ołówkiem pasował go na ucznia naszej szkoły. Wzruszeni rodzice uwiecznili ten moment robiąc zdjęcia i nagrywając filmiki.

Ślubowanie zakończyło wręczenie upominków oraz wspólne pozowanie do zdjęć.

Gratulujemy Wam Pierwszoklasiści!

Życzymy dużo radości i sukcesów w nauce!

• Informacja od pana A. Szostaka dot. wyżywienia i form rozliczenia .

• W związku panującą pandemią COVID – 19 następują zmiany w sprzedaży abonamentów na wyżywienie.

Płatność będzie dokonywana tylko w formie przelewu na rachunek bankowy

39 1950 0001 2006 0093 6010 0003

- termin płatności będzie do 3 każdego miesiąca.

Brak opłaty do obowiązującego terminu będzie skutkowało wtrzymaniem  wydania posiłków.

Nie będzie zgłaszania nieobecności uczniów na posiłkach mailowo lub telefonicznie - odpisy będą dokonywane na podstawie obecności  ucznia w szkole wg przygotowanej listy  potwierdzonej przez  szkołę.

Zwrot za niewykorzystane posiłki będzie dokonywany na rachunek bankowy do 7 każdego miesiąca, na podstawie listy potwierdzonej przez  szkołę.

Kontakt rodziców z właścicielem firmy:  tel.  730 789 236   lub przez adres mailowy szkoły: spwisniowa@o2.pl