• Zakończenia roku szkolnego – 25 czerwca 2021 r. - harmonogram

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 4 czerwca 2021 r. zmieniające rozporządzenie  w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku  z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 1013)  obowiązujące do dn. 25 czerwca br.  dopuszcza możliwość organizowania imprez do 150 osób z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. ( min. maseczki, dezynfekcja rąk,  zachowanie odległości)

Dlatego uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole będzie odbywać się w trzech turach:

Uczniowie klas 1-3 rozpoczną uroczystość o godz. 8. 15  w  hali sportowej

Uczniowie klas 4-6 rozpoczną uroczystość o godz. 9.30   w hali sportowej

Uczniowie klas 7 -8 rozpoczną uroczystość o godz. 10.30  w  hali sportowej

Po zakończeniu  każdej części oficjalnej – spotkanie uczniów z wychowawcami w klasach, gdzie nastąpi rozdanie świadectw.

W tym dniu  zapewniony jest przyjazd i odwóz uczniów autobusem szkolnym.

Kursy  autobusu :  przywóz

7.oo –  Poznachowice Dolne – Glichów – Wiśniowa   ( kl. 1-3 )

7.30.  - Kobielnik – Wierzbanowa – Wiśniowa     (   kl. 1-3 )

8.15.-  Poznachowice Dolne – Glichów – Wiśniowa    ( kl. 4-6)

8.30. - Kobielnik – Wierzbanowa – Wiśniowa   (  kl.4-6)

9.25. -  Poznachowice Dolne – Glichów -  Wiśniowa   (  kl. 7-8 )

9.45. - Kobielnik – Wierzbanowa – Wiśniowa   ( kl.7-8)

Odwozy :

9.15 – Wiśniowa- Lipnik – Glichów  - Poznachowice  (kl. 1-3 )

9.40.  -Wiśniowa –Kobielnik –Wierzbanowa   ( kl. 1-3)

10.oo  – Wiśniowa- Lipnik – Glichów  - Poznachowice   ( kl.4-6)

10.20   -Wiśniowa –Kobielnik –Wierzbanowa     ( kl.4-6)

Około  11.45  – Wiśniowa- Lipnik – Glichów  - Poznachowice  (kl. 7-8 )

12.15   - Wiśniowa –Kobielnik –Wierzbanowa     ( kl.7-8 )

Krzysztof Głowacki

• Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży w Gminie Wiśniowa zaprasza

• Drodzy Rodzice,

W związku z działalnością Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży w Gminie Wiśniowa aktualnie organizowany jest nabór do placówki na okres wakacyjny, który zakończy się z dniem  30 czerwca br.

Placówka oferuje dzieciom w wieku 6-18 lat indywidualne i grupowe zajęcia specjalistyczne z psychologiem/logopedą, zajęcia rozwijające umiejętności społeczne, kompetencje kluczowe  i zainteresowania, warsztaty edukacyjne, w tym zajęcia kulinarne, artystyczne oraz wspólne gry  i zabawy.

Placówka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach  od 9:00 do 14:00,  a jej siedziba mieści się w Hali Sportowej im. Kazimierza Bubuli w Wiśniowej (Wiśniowa  701, 32-412 Wiśniowa).

Pełna informacja o rekrutacji  znajduje się  na stronie Gminy, a formularze rekrutacyjne dostępne  są pod linkiem:

Serdecznie zapraszamy!

• Konkurs MasterChef Wiśniowa rozstrzygnięty !

• W naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego pt. MasterChef Wiśniowa Zadaniem uczestników było nagranie filmu, w którym przygotowywali potrawę.  W trakcie filmu należało opowiadać w języku angielskim wykonywane czynności. Wszyscy uczestnicy  bardzo ciekawie przedstawili swoje wyczyny kulinarne.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Andrzej Twardosz kl. 6a
            II miejsce -  Julia Kowal kl.5a
            III miejsce - Gabriela Muta kl. 5b

Wyróżnienie - Oliwia Panek kl. 7b

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za super nagrania i udział w konkursie!

K.Maślak

• Zwrot pożyczonych laptopów.

• Wszystkich  rodziców uczniów ,którzy wypożyczyli ze szkoły laptopy do zdalnego nauczania prosimy uprzejmie  o oddanie ich w terminie od 10 czerwca do 18 czerwca w godz. 9.00 - 14-00 w gabinecie dyrektora.